Bulaşık makineleri arıza yaptığı zaman elimiz kolumuz bağlanır. Resmen vaktimizi bulaşık yıkamaya ayırırsak kendimize hiçbir şekilde zaman ayıramayız. Dominox Bulasik Makinesi Servisi O yüzden bulaşık makinelerinizin.  Arıza yapmadan stabilize bir şekilde çalışması gerekiyor.  Tabii siz bulaşık makineniz arızalandı zaman arıyorsunuz o ayrı bir sorun ama.  Yıllık bakım yaptırırsanız Dominox bulaşık makinesi ile alakalı arızalar ve sıkıntılar yaşamadan sorunları başlamadan çözebiliriz.  Bulaşık makinesine bakım olur mu demeyin ! Tabii ki olur bulaşık makinelerinin fıskiyeleri nin hazinelerin içine pirinç taneleri, ya da su tahliye hortumunda tortular birikintiler.  Ya da su tahliye motoru çevresinde oluşmuş yağ tabakaları,  ya kalıntılarını temizletebilirsiniz. Firmamız bakın şeklinde alıp atölyede sorunları giderebilir.

Dominox Bulasik Makinesi Servisi

Bu tarz birikintileri pislikler makineleriniz zamanla bozabilir Ve durduk yere hiç beklemediğiniz bir zamanda arızaya neden olabilir. Bu gibi arıza sorunlarında,  yedek parça ihtiyaçları için bekleyebilirsiniz Yani kısacası makineniz neden zarar görsün.  Bizim kanaatimize göre makinenizi düzenli olarak bakıma gönderirseniz.  Dominox Bulasik Makinesi Servisi Hiçbir şekilde arıza yapmadan uzun seneler sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz arkadaşlar bakımı 1 saat içerisinde sizin evinizde gerçekleştirmekte. Hangi bir şekilde bekleyip atölyeye aldığımız bir durum olmuyor.  Yani siz Bulaşıkları yıkadıktan sonra çağırsanız zamanında gelip makinenize Bir bakım yapıp dediğiniz vakit biz gelip o sorunları bakım ihtiyaçlarını yerinde gideriyoruz.  Bize Ulaştığınız her gün cumartesi pazar dahil olmak üzere bulaşık makine arıza bakım yaptırabilir.  ve bizi evinize davet edebilirsiniz,  Hızlı ve güvenilir hizmeti tamir ve onarım desteğini de şirketimiz sizlere iyi bir şekilde ulaştırabilmek de. Oluşan dominox bulaşık makinesi arızalarında orijinal yedek parça ve işçilerimizin Dominox‘a alakalı yeterli bilgiye sahip olması için eğitimler sunuyoruz.  Kafamıza göre tamir yapmıyor ustalarımız içim eğitimleri vererek sizlere deneyimli bir şekilde ulaştırıyoruz.