Bulgurlu Dominox Servisi

Eksiksiz hizmet anlayışı sayesinde teknik servis alanında farklılığı yaşatan Dominox Servis İçerenköy bölgesinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. İçerenköy Dominox Servisi Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis uygulamaları ortaya çıkararak her geçen gün beyaz eşya ve buzdolabı tamir, bakım ve periyodik bakım işlemlerini hizmet kalitesi çerçevesinde yapmaktadır. Dominox ürünlerine ömür uzatıcı etki yaratan teknik servis müşteri hizmetleri aracılığı ile her türlü soruya teknik destek sağlayarak beyaz eşya kullanıcılarını daha bilinçli hale getirmektedir.

İçerenköy Dominox servisi
İçerenköy Dominox servisi

Dominox Servis İçerenköy

Satış Öncesi Ve Sonrası Teknik Destek  Firmamız Dominox markalı ürün kullanıcılarına ürünlerin alım aşamasında merak edilen konuları tüm açıklığı ile aktarmak suretiyle bilinçli tüketici oluşumunda önemli rol oynamaktadır. Satış sonrasında ise kurulum işlemlerini detaylı bir şekilde teknik servis elemanları ile yaparak garanti süresini resmi hale getirmektedir.

Ayrıca İçerenköy bölgesinde profesyonel teknik servis hizmetini 7/24 kesintisiz profesyonel mobil ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde teknik eleman olarak çalışanların servis hizmetleri konusunda profesyonellik seviyesine ulaşmaları için sürekli eğitime tabi tutulmaktadır.  Alınan eğitimler sayesinde hızlı teknik destek kaliteli bakım onarım işlemleri müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yapılmaktadır.

İçerenköy Dominox servisi

Orijinal Yedek Parça İle Teknik Destek Firmamız İçerenköy Dominox Servisi kapsamında Dominox ürünü kullananlara kullanım keyfini uzun süre devam ettirmeleri için orijinal yedek parça kullanımı konusunda titiz davranmaktadırlar.

Aynı zamanda periyodik bakım faaliyetlerinde orijinal temizlik ürünleri ve orijinal bakım ürünleri kullanarak.  Dominox ürünlerinin ilk alındığı zaman ki görüntüsü kazandırılmaktadır. Dominox Servis İçerenköy Dominox ürünlerinin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını destekleyen.  Servisimiz özellikle yedek parça değişimlerini müşterilerin gözü önünde yapmak suretiyle servis raporu hazırlama aşamasında akıllarda şüphe kalmamasını sağlamaktadır.

Arızalı yedek parçalar buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar üzerinden söküldükten sonra müşteri onayı alındıktan sonra geri dönüşüm bölümüne alınmaktadır. Dominox Servisi için şimdi arayabilirsiniz sizlere en etkili servisi yetkili servislerden çok daha kısa zamanda ulaştırma sözü veriyoruz. Ve Bu sözümüzü yıllardır yerine getirdik şimdi aratın kaliteli destekleri firmamızdan alın. Uzman  desteği şirketimizde mevcut.  Sizin yapmanız gereken hemen aramak destek almak.

 

Bir cevap yazın