franke servis

Şirketimiz sizlere İstanbul Dominox Servisi Dominox beyaz eşyalar Hakkımızda desteklerimiz için birçok evde kullanılmaktadır.  Ve aynı zamanda evlerin temel mallarından ve vazgeçilmezlerinden biridir. Uzmanlık alanımız ankastre ürünler.

Hakkımızda ; Bu maddelerin herhangi bir şekilde arızalanması ya da bozulması günlük hayatı etkileyebilir ve aynı zamanda birçok işin kaybedilmesine neden olabilir. Bu nedenle Dominox servisi nin yakın semtlerde bulunması ve aramadan sonra evinize gelerek hatayı doğru bir şekilde düzeltmeniz çok önemlidir.

İstanbul’da hizmet İstanbul’daki Dominox servisi miz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz ve evinizde veya yerinde hizmet verebilmekteyiz. İstanbul’daki Dominox servisi, branşımızda ki uzman uzmanlarımızla arızanın tam olarak tespit edilmesini sağlamakta ve bu konuda tekrar tekrar acı çekmeniz için en uygun çözümü uyguluyoruz.

Garantimiz Altında Yedek Parça ve İşçilik

Yaptığımız tüm tamir ve onarımlarda, kullanılan yedek parçalar Dominox servisi olarak garantilidir ve aynı zamanda işçilikimizin arkasında durmaktadır. Şirket içi tamir edilebilir cihazlar için de onarımlar yapıyoruz ve makine arızası ve gerçekleştirilen işlemler hakkında sizi bilgilendiririz ve onayınız olmadan herhangi bir işlem yapmayız. Tüm yedek parçalar 1. kalite ve uygun ürünlerden oluşmaktadır ve cihazınızda kullandığımız yedek parçalar nedeniyle herhangi bir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz. Bizimle ve servis ekibimizle telefon numarası ile veya web sitemizden yazarak bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.