Bulgurlu Dominox Servisi

Firmamız ekonomik bütçenizi sarsmadan ve sizleri üzmeden Maltepe Dominox servisi alanında uzman teknik personelleri ile Maltepe ve tüm çevresinde. Dominox markalı elektronik cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz. Senelerın katmış olduğu deneyim ve vazgeçemediğimiz değerlerimiz olan kalite, 0 itimat ve Maltepe ve çevresinde her ihtiyaca yönelik uzman personellerimiz ve tam donanımlı araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik hizmeti yüksek kalitede sunuyoruz.Alan kişi Memnuniyeti Temel İlkelerimiz Kurulduğumuz günden bu yana satın alan memnuniyetini ilke edinen firmamız haftanın her günü 7/24 sat süresince hizmet vermektedir.

Dominox markalı cihazlarınızda yaşamış olduğunız her türlü arızanın onarımı için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşarak şikayetlerini dile getirebilirsiniz.Maltepe Dominox Servisi İle teknolojik gelişirmiş tamir anlayışı ve sektörel pazarda lider konumdaki şirketimizle deneyimlerimizi sizlere sunuyor olacağız  Çoğu ferdin beyaz eşya bakım hemen sonra en çok karşılaştığı sorunlardan biridir, sürpriz ek ücretler… sadece Maltepe Dominox servis firmamıza onarım yahut bakım yapmış doldurmadığınız vakit sürpriz ek ücretlerle karşılaşmanız söz mevzusu bile değildir. Verdiğimiz hizmetlerde sadece işçilik ve malzeme ücretini almaktayız.

Maltepe Dominox servisi
Maltepe Dominox servisi

Maltepe Dominox servisi

Şirket politikamız gereyi deneyimli lider ekiplerimizi adresinize göndermek ve sorunlarınızı yerinde gidermek için dominox Servis Maltepe hizmetimiz TSE belgelidir ve servis hizmetlerimizde değiştirilen parçalar orijinal olup, bir yıl ücretsiz işçilik garantisi vermekteyiz.Bünyemizde hizmet alan tüm personellerimiz alanında uzmandır ve sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Uzman personellerimiz arıza cihazlarınızın onarımını kalıcı olarak onarım ettikten sonrasında arıza ile ilgili detaylı detayları sizinle paylaşmaktadır. Yıllardır vazgeçemediğimizi kalite ve 0 güven sayesinden alan kişi sayımız yüz bini geçmiştir. Size yalnızca bir telefon kadar uzağız.

Bir cevap yazın